Bezpieczeństwo

Usługi ePlatformy są zgodne z ustawą o podpisie elektronicznym, ustawą o podatku VAT oraz z rozporządzeniem o fakturach elektronicznych. Technologia podpisów elektronicznych stosowana przez ePlatformę (firm ebStream, PWPW, KIR) posiada deklarację zgodności.
ePlatforma - opis usług.

Usługi eFaktura przewidziane są dla firm, które są zainteresowane częściowym lub całkowitym outsourcingiem czynności związanych z generacją, podpisywaniem, wysyłaniem, archiwizowanim lub automatycznym odbieraniem, weryfikowaniem podpisów i zaczytywaniem danych do istniejącego systemu FK.
Usługi dla Wystawców faktur - obejmują:
1. generację i podpisywanie faktur w imieniu Wystawcy;
2. wysyłkę eFaktur do odbiorców Wystawcy;
3. archiwizowanie eFaktur;
4. pozyskiwanie zgód od Odbiorców na otrzymywanie eFaktur.

UWAGA: Państwa Odbiorca nie musi nic płacić. Jedyny wymóg, jaki musi spełnić to dostęp do Internetu.
Usługi dla Odbiorców faktur - obejmują:
1. automatyczny odbiór, dokumentów
2. weryfikację podpisów, export danych do systemu FK;
3. archiwizowanie eFaktur.
Podstawowe korzyści:
Oszczędność - ok. 4,5 zł (od 2 do 8 zł) na każdej fakturze.
Bezpieczeństwo - każdy dokument faktury elektronicznej zabezpieczony jest kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
Wygoda i łatwość obsługi - jeśli ktoś jest w stanie wydrukować fakturę na papierze to na pewno poradzi sobie z ePlatformą. Jedyny wymóg to dostarczenie pliku z danymi o fakturach na ePlatformę. Plik może być dostarczony ręcznie przez strony WWW ePlatformy albo w pełni automatycznie z pominięciem udziału jakichkolwiek osób.
Łatwość wdrożenia - łatwość integracji z istniejącymi systemami finansowo-księgowymi. Już teraz, wspólnie z SageSymfonia, Macrologic, CMC, Infopiekiem proponujemy specjalny pakiet dla użytkowników tych systemów, wkrótce podłączymy kolejne systemy. Integracja z systemami firm SAP, Oracle, Comarch jest prosta i nie wymaga interwencji producentów.
Minimalne inwestycje dla Wystawcy - jedyne koszty inwestycyjne są związane z integracją z systemem fakturującym. Dzięki integracji możliwe jest wygenerowanie danych o fakturach do specjalnego pliku wsadowego, który następnie ręcznie lub w pełni automatycznie może być dostarczony na ePlatformę.
Skalowalność - od kilku do kilku milionów faktur miesięcznie. Dla najmniejszych firm, wystawiających kilka faktur miesięcznie, udostępniamy Prosty System Fakturujący.
Potwierdzenie odbioru - mechanizmy ePlatformy umożliwiają rejestrację faktu zapoznania się z dokumentem eFaktury przez Odbiorcę.
Odbiorca nic nie płaci - jedyny wymóg, jaki musi spełnić Odbiorca to dostęp do Internetu.
Logowanie
Nazwa użytkownika (E-mail):

Haslo:

0.06